Ryzyko i wymagania

 

 

Przy każdym projekcie oczywiste jest występowanie ryzyka przedsiębiorczego. Dlatego gwarantujemy najlepszą możliwą przed nimi ochronę. A ponieważ nasz plan biznesowy niezależny jest od wpływów sezonowych czy ekonomicznych, naszym zdaniem większe ryzyko stanowi brak zainteresowanych graczy. W mało prawdopodobnej sytuacji braku graczy RPG i MMORPG, generalnie zwolenników sceny E-Sports, dla gwarantowanego utrzymania operacyjnego globalnego gracza Międzynarodowych Centrów, utworzone trzy niezależne źródła dochodu.

 

Najpierw jednak uwzględniona zostanie większość inwestycji przewidzianych w odbudowie i urządzeniu istniejącego oddziału. W ten sposób rozpoczyna się zarządzanie kapitałem, zainwestowanym w najbezpieczniejszą z dzisiejszego punktu widzenia formę, mianowicie nieruchomości. Nie następuje więc przeznaczanie nadmiernej ilości dostępnych środków na koszta takie jak utrzymanie personelu, koszta produkcji lub środków przygotowawczych. Chociaż inwestycja ta wydaje się wysoka na początku - przyszłość przedstawia nam tę decyzję jako niezależną od rosnących kosztów najmu i wiążących umów. To pozwalana nam szybko i łatwo reagować na wszelkie zmiany.

 

Wynajem przestrzeni PC na warsztaty, szkolenia i seminaria (Źródło dochodu nr 1) zapewnia nam otwartą codziennie kawiarnię-bar (źródło dochodu nr 2) i wynajem mieszkania (źródło dochodu nr 3) gwarantuje stały dochód. Dzięki temu możemy szeroko zakresowe działanie na dłuższą skalę i obiecane dożywotnie profity. Istnienie i funkcjonowanie ośrodków GPI jest z tego powodu gwarantowane. Musimy zmierzyć się z wyzwaniem, stosując chętnie wcześniej sprawdzone modele działania, zoptymalizowania i modernizacji sieci LAN.